Vzkazy

Tady najdete Vitasovy vzkazy, ale taky mu sem můžete napsat Váš pozdrav 🙂

4.8 4 votes
Article Rating
guest
79 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
16. 4. 2022 08:21

Dobrý den zdravím Vás všechny chtěl bych Vám napsat několik informací z mého života. Sezóna fotbalu už jede ne plný pecky zatím se nám v Košeticích daří 3 zápasy a 3 výhry zatím jsme neinkasovali zápasy 4:0,2:0a1:0 dnes přijede Třešť a to bude těžkej soupeř. Máme 4 zraněný ze základní sestavy a 2 hráči odjely do Dortmundu fandit . Tak budou hrát mladíci bodů máme dost tak nějaká ztráta nám nebude vadit . Jezdím s výběry okresu U 12 jako vedoucí mužstva moc mě to baví. Dostal jsem taky několik nabídek k práci zatím jsem se do ničeho nepouštěl nemám… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
29. 1. 2022 20:54

Zdravím z Pelhřimova dnes jsem byl s trenérem Jirkou Musilem v Kamenici nad Lipou podívat se na přípravě hrál tam Pelhřimov a Jindřichův Hradec výsledek 2:3 pro Hradec vyrovnané utkání. Utkání pískali Kůrka Doskočil a Nechvátal tak jsme pokecali. Ve středu 26.1 jsem byl na nějaký zdravotní prohlídce v Plzni paní primářka mě pochválila. Dala mi nějaký úkoly ty jsem v pohodě splnil kontrolovala mi amputovanou nohu říkala že je pěkně zahojená a ta zdravá že je v pohodě. Celou cestu tam i zpět jsem řídil sám celkem 410 km pohoda. V Košeticích trenér naordinoval zimní přípravu v pátek tělocvična… Číst vice »

Pavel Nenadál
Pavel Nenadál
23. 12. 2021 16:27

Halo halo zdravím z Pelhřimova tak jsme s manželkou prodělali Covid byly jsme 14 dní v karanténě docela hustý kamarádi a známí nám vozili potraviny za to jim všem moc děkujeme průběh nemocí byl takovej slabší oba máme 2 očkování měli jsme jít na 3 a už jsme to nestihli. Mě pan doktor předepsal nějaký kapačky moklonální léčbu tak jsem byl v nemocnici asi 2 hodiny vše v pohodě manželka už chodí do práce. Oslavy 60 proběhly asi na 4 stanovištích bylo to moc pěkný v Košeticích v restauraci potom taky na hřišti v klubovně ne zimáku s rozhodčími a… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
17. 11. 2021 12:12

Dobrý den zdravím Všechny a zároveň se Všem omlouvám že jsem se dlouho neozval. Život letí jako splašený kůň . Tento týden jsem oslavil 60 narozeniny dostal jsem spoustu gratulací a přání od Vás ani si to nezasloužím. Jezdím s výběry malých fotbalistů po turnajích v rámci kraje spolu s trenérem Martinem Moravcem a Tomášem Hlubůčkem ten dělá asistenta . Výsledky máme velice dobré moc mě to baví. V Havl.Brodě nás pískal Milan Ondráček tak jsme spolu trochu pokecali taky tam byl Luboš Vaněk předseda Ofs HB to jsou moji největší kamarádi z tohoto regionu . V Košeticích se nám… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
20. 9. 2021 15:55

Halo halo tady Pelhřimov hlásím vše v pohodě radost ze zahájení fotbalových soutěží obrovská dokonce jsem vyrazil do Kamenice n Lipou na starší přípravky bylo to ve středu tam jsem jel autobusem a zpět úzkokolejkou do Obrataně a tam přestup do Pelhřimova nádhera procházka v Kamenici i v Pelhřimově k tomu 2 pivíčka hezkej zápas no prostě co si víc přát . I Košeticím se daří tak mám o zábavu postaráno . V pátek jsme si s manželkou dojeli pro vnoučka a v sobotu jsme jeli na výlet na Roštejn odpoledne šli s manželkou do města podívat se na výstavu… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
5. 8. 2021 18:57

Zdravím z Pelhřimova dlouho jsem nic nenapsal tak to musím napravit jezdím po fotbalech po oslavách turnajích a po schůzích. Teď jsem sledoval naše kluky Ivoše a Kamila jsou ve Vroclavi spolu s Orlem a Zelinkou měli tam problémy s divákama tak přerušili utkání a šli do kabin . Už se zase hraje to bude flastr ta Sparta to taky schytá výsledky jsou špatný Sparta Slávie i Jablonec prohráli a budou to mít s postupem moc těžký . V sobotu začínají mistráky tak bude o zábavu postaráno. V Košeticích mě nominovali na vedoucího mužstva tak budu mít premiéru doufám že… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
30. 6. 2021 18:30

Dobrý den hlásím se z Pelhřimova vše v pohodě zdravíčko slouží pohyb je na požadované úrovni událostí mnoho o některých Vás budu informovat . Zúčastnil jsem se oslav 60 výročí fotbalu ve Speřicích moc pěkný hodně kamarádů a známých pohoda pěkný počasí paráda . Taky jsme měli seminář okresních rozhodčích účast asi 20 sudích Mára Švehla i Ivošem Nádvorníkem to perfektně připravili počasí krásný dali jsme nějaký pivko a pokecali asi do 22 hod paráda snad to uděláme častěji. Taky jsem byl v Košeticích náš Petr měl narozeniny tak jsme slavily grilování na zahradě super večer byla pouťová zábava tak… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
4. 6. 2021 08:41

Zdravím všechny známé kamarády a kamarádky všichni jsme v pohodě a tak to má bejt . Volby do fotbalu máme za sebou dopadly asi dobře vše ukáže čas sledoval jsem je on line taže skoro celý den do toho MS v hokeji a taky stolní tenis ve Slovinsku kde hraje můj kamarád Filip Nacházel je to kvalifikace na OH do Tokia. Filip je na vozíčku ale neskutečně válí . Včera vyhrál oba zápasy a dnes od 11 má za soupeře nějakého Brazilce včera hrál s Korejcem a Iránčanem tak mu budu fandit snad to dá. Taky jsem viděl včera našeho… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
12. 5. 2021 09:30

Halo halo tak jsem tady podělím se s Vámi o pár postřehů ze života invalidního důchodce vše je v pohodě všichni jsme zdraví nic nás netrápí a tak máme radost ze života dnes jsem vezl maminku mojí ženy do nemocnice na nějaký vyšetření do nemocnice . Chvíli jsem tam na ní čekal tak jsem si došel na kávu a koho tam nepotkám Fanda Parkan z Horní Vsi hned jsme sedli a kecali popíjeli kávu a vzpomínali skoro bych na babičku Zapoměl. Fany je jako hříbek optimista vysmátej v pohodě. Bylo to moc fajn potkat takovýho parťáka je o 10 roků… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
27. 4. 2021 19:45

Dobrý podvečer zdravím Vás všechny z Pelhřimova doufám že jste všichni zdraví a nic Vás netrápí já byl v Praze pro novou protézu vše ok učil jsem se s ní chodit je to úplně něco jiného ale na tu starou nedám dopustit v sobotu jsem s tou starou urazil 10 km v pohodě a v neděli jsem si vzal tu novou protetik mi říkal choď pouze kolem baráku ať si na ní noha zvyká já s ní urazil asi 5km vše v pohodě tak jsem vyrazil do města odpoledne asi ve 14 hod jsem se vydal směr autobusák chtěl jsem… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
9. 4. 2021 18:38

Dobrý den všechny Vás zdravím z Pelhřimova dnes jsme s manželkou měli na starost vnoučata tak jsme si to užili bylo docela hezky tak jsme se šli projít do města dali jsme si zmrzku poseděli na lavičce na náměstí a trochu relaxovali za hezkého počasí ten zatracenej Covid naší rodinu pomalu atakuje z Křelovic 3 nakažení ségra švára a jejich mladej u nás v Pelhřimově švagr švagrová jejich syn a jejich mladá u nás zatím dobrý zatím nic já dostal nabídku na očkování tak jsem ji přijal půjdu 15.4 v 17 hod na první a 25.5 na druhou nabídla mi… Číst vice »

Pavel Nenadal
Pavel Nenadal
20. 3. 2021 10:42

Dobrý den tak jsem opět tady zdravím Všechny včera jsme měly volby do OFS bylo to super vidět po dlouhý době tolik kamarádů přijela delegace z Kraje Mirek Vrzáček s Radkem Zimou delegováno bylo 31 zástupců a dostavilo se 30 to byla bomba takovou účast snad nikdo nečekal a myslím si že v rámci kraje jsme byly asi nejúspěšnější co do počtu hlasujících asi díky Milanovi Reichovi a Vaškovi Dubnovi kteří udělali kus práce s pozvánkami a osobní setkání s voliči proto taková ůčast a to je dobře volby byly jednoznačné vyhrál Milan o parník já nehlasoval Vašek Masopust mě… Číst vice »

Pavel Nenadál
Pavel Nenadál
2. 3. 2021 08:54

Zdravím Vás všechny a taky Karla Hůlu a kluky z Raňtáku všechno je v pohodě trénuju chodím trochu cvičím a myslím na Vás na všechny sleduju volby v rámci kraje a republiky ve Žďáru vyhrál Jarda Beneš to se asi dalo čekat tam to mají dobře ošéfované v Brodě se Pepa Sojka vzdal kandidatury a tak jsem byl zvědavej kdo ho nahradí nakonec vyhrál suverénně Luboš Vaněk a to je dobře pro celý Brodsko i kraj já osobně mám Luboše moc rád je to jeden z nejlepších sekretářů co jsem poznal za svoji kariéru přímej rovnej lidskej trochu jsem zavzpomínal… Číst vice »

Karel Hula
Karel Hula
1. 3. 2021 17:04

Jsem rád, že jsi se dal takto dohromady. Doufám až skončí tato blbá doba přijedeš za náma do Ranťáku na pivko a pokec. Drž se Karel

Vitamín
Vitamín
11. 2. 2021 12:43

Tak Vás všechny zdravím venku mrzne až to praští a já musel chtě nechtě omezit pohyb venku protože to hodně klouže dnes jsem vzal auto a dojel jsem do Dvořiště u Obrataně pro pálenku měly jme tam asi 100 kg mirabelek tak jsem přivezl 9 litrú pálenky cesta byla v pohodě včera mi volal Mireček Holub tak jsme pokecaly asi pul hodiny prý se za mnou zastaví to bude super čekají druhé miminko někdy v březnu tak budou mít o starost víc malá Terezka už běhá a dělá jim jenom radost taky tady za mnou byl Tom Podoba a Tom… Číst vice »

Pavel Nenadál
Pavel Nenadál
25. 1. 2021 19:40

Halo halo tak jsem zde musím Vám sdělit několik radostných zpráv dnes jsem udělal rekord urazil jsem víc jak 12 km samozřejmě s přestávkama ale to je jedno hlavně ta vzdálenost vyrazil jsem z bytu kolem nemocnice na autobusové nádraží potom k mlékárně tady jsem zatočil směr STK nahoru do kopce a dorazil jsem do Skrýšova tady jsem si sedl na zastávce autobusu chvíli jsem počuměl a vyrazil jsem směr Putimov samozřejmě jsem po cestě několikrát zastavil ale vše bylo v pohodě v Putimově jsem odbočil do leva směr Řemenov tady jsem si opět sedl na zastávce a chvíli relaxovat… Číst vice »

Martin
Martin
25. 1. 2021 21:05
Reply to  Pavel Nenadál

Ahoj Vitas, neskutečný a klobouk dolů 👍 … držím palce a přeju ať brzo padne další výzva 😉✌️ respekt 👏👏👏

Pavel Nenadál
Pavel Nenadál
16. 1. 2021 16:05

Zdravím Všechny známé napíšu Vám několik informací co se událo a co se bude dít v televizi mám fotbal VHU proti Burnley zatím je to ve 28 min 1:0 pro VHU Souček i Coufal hrajou v základu procházky jsem trochu omezil venku to hodně klouže manželka mi koupila takový gumy s hrotama to se natáhne na botu a můžete mazat říkají tomu nesmeky tak jsem je vyzkoušel je to paráda teď dostal VHU gól ale neplatí Var zasáhl. Byl jsem na kontrole s ledvinama výsledky budou v pondělí tak uvidíme taky jsem zašel na VZP poptat se jak by to… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
31. 12. 2020 20:19

Zdravím všechny kamarády a kamarádky dnes jsem udělal rekord v chůzi urazil jsem asi12 565 kroků což je asi 8.3 km chtěl jsem dát 10 000 kroků což se povedlo ale trochu jsem to přestřelil dorazil jsem dost vyčerpanej ale dal jsem to volal jsem si se Zbyškem a s Márou taky volal Jirka Bábínek Tom Nechvi a další Mára je v Jihlavě v nemocnici snad to bude vše v pohodě má nějaký antibiotika na zánět tak mu za nás za všechny přeji brzké uzdravení naše rodina je v pohodě manželka byla včera na výtěru nosu výsledek je negativní tak… Číst vice »

Mára
Mára
1. 1. 2021 05:53
Reply to  Nenadál Pavel

Draku díky za podporu, antibiotika už začínají zabírat, takže už je líp, budu se v budoucnu držet tvé řady ohledně pitného režimu 🍺. Hlavně mám radost z tebe, jak jsi to parádně rozběhal 😉

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
23. 12. 2020 12:35

Zdravím Vás všechny chtěl bych Vám popřát hezké šťastné a veselé Vánoce v této smutné době psal mi náš Martin že dal na svůj FB poděkování Vám všem za celoroční podporu v mém souboji s nemocí moc děkuji jak Martinovi Zdendvi Márovi Mirkovi Ivošovi a dalším kteří mi voláte a podporujete jak finančně tak po stránce psychický jsem v pohodě já i celá rodina volal mi Zdenda z Třebíče tak jsme pokecali o všem taky volal Mirek Holub a Dóza potkal jsem při procházce Pavla Pecha (sekretář KFS) ve výslužbě dali jsme řeč ptal se mě jak to dávám a… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
18. 12. 2020 22:03

Dobrý večer tak Vás všechny zdravím musím podat nějaké informace co se událo nového dnes 18.12 máme 1 výročí asi nevíte jaké tak je to přesně rok co mi amputovali nohu trochu budu bilancovat co se podařilo a co jsem nesplnil tak za ten rok jsem s Vaší pomocí urazil pořádný kus cesty chodím dobře bez holí stabilita na protéze je slušná jsem sice trochu línej ale to se zlepší pahýl v protéze drží dobře a s chodidlem jsem se taky skamarádil přiznali mi invalidní důchod tak jsem vyřazen z pracovního procesu v úterý jsem byl na zimním stadionu a… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
3. 12. 2020 09:30

Dobrý den Všechny Vás zdravím ze zasněženého Pelhřimova Covid tady řádil hodně našich sousedů se s ním potýkalo u nás doma zatím nic manželka sice koncem Října zůstala doma kvůli nějakému nachlazení ale na vyšetření jsme nebyly ani v karanténě Tom si tím prošel a u Coloredů to měli všichni i s karanténou já chodím každý den 4 až 5 km s přestávkama manželka mi půjčila takový hodinky co měří tlak tep puls spotřebu kal.a měří kroky tak jsem za to vzal urazil jsem 10 760 kroků v přepočtu to je asi 7.5 km to byla pecka domů jsem dorazil… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
19. 11. 2020 09:40

Halo tak jsem tady měl jsem trochu pauzu tak se omlouvám protéza drží dobře akorát jsme ji museli zafixovat laminátem protetik říkal že by mohla prasknout a letěl bych na hubu jel jsem za ním do Prahy vše jsme zvládli zkusil jsem si nasadit tu první co jsem měl v Kladrubech to byly věci já nemohl udělat pořádně krok sám se divím jak jsem na tom mohl chodit moje paní vedoucí co jsem u ní stále zaměstnanej mě pozvala do práce tak jsem se dostavil a ona nikde druhý den opět zase nepřišla myslel jsem že ukončíme můj pracovní poměr… Číst vice »

Martin
Martin
19. 11. 2020 19:10
Reply to  Nenadál Pavel

Zdravím ‚důchodce‘ ✌️😅, gratuluji! Alespoň něco. Tak ať dobře dopadne ještě ten ‚boj‘ s bývalou vedoucí … OFS PE by si zasloužil pořádného předsedu – ještě to promysli. Všechny zdravím, buďte pozitivní v negativní době 😷👋😉

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
4. 11. 2020 19:19

Zdravím všechny zdravé i nemocné já jsem v pohodě a ten vir se mi zatím vyhýbá celá rodina je zdráva tak je to v pohodě volal jsem si s Nechvíkem byl na testu v Jihlavě tam mu sdělili že je pozitivní tak byl doma v karanténě jak sám říká pozitivní člověk musí být pozitivní ale už asi bude v práci měl nastoupit do Brna na nějaký školení tak to snad zvládne já chodím na procházky každý den 2.5 až 3 km noha mi v tom novém lůžku pěkně sedí trochu mě tlačila ale každý den je to lepší musí si… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
21. 10. 2020 20:28

Halo halo jsem tady děkuji Jiříkovi za hezký vyznání něco jsme tam v Kladrubech spolu prožili myslím si že bylo vše na pohodu a tak je to správné každý z nás měl nějaké trable ale dali jsme se tam do cajku a Všem nám to rehabilitační cvičení prospělo i Pepíček B byl v pohodě když nás opouštěl zábava byla a to je to hlavní já byl u protetika udělal mi nové pahýlové lůžko moc se mi líbí a dobře se s ním chodí ale prý to mám jen na chvíli aby si noha zvykla je to celý takový průsvitný jako… Číst vice »

Jirka Š.
Jirka Š.
20. 10. 2020 12:05

Dobrý den, v Kladrubech jsem měl štěstí na lidi. Ale hlavně osud mi přihrál do cesty Pavla Nenadála. Tenhle chlapík, i přes všchnu tu smůlu, je takovej frajer, jakého jen tak nepotkáte. Díky všem, kteří Pavlovi přispěli a pomohli mu tak dostat se zpátky „do ligy“, protože leckde pouhý optimismus prostě nestačí. Pavle díky, že jsem Tě poznal a přeji už jen to nejlepší. J.

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
12. 10. 2020 19:10

Tak jsem tady byl jsem v Kamenici n/ L s Márou pískal Kury a místo Tomíka tam byl Vena Masopust připadal mi nějakéj nasranej prej budou v lednu volby na okrese a na jeho post předsedy se někdo tlačí to si musí chlapci vyříkat mezi sebou v sobotu jsem byl v Košeticích hrál tam N.Rychnov pískal Karel Pojezný na lajnách Jirka Šetek a Patrik Svoboda zápas vyrovnanej ale vlastní špatnou disciplínou se Rychnov připravil o lepší výsledek hráč hostí Šmíd vynadal AR a HR a šel pod sprchy úplně zbytečně v neděli jsem byl v N.Cerekvi hrály tam Košetice b… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
30. 9. 2020 18:54

Halo halo tady zdravej nemocnej Všechny Vás zdravím nálada 1A jak říkal pan Marvan ve Švejkovi byl jsem s Peťou Ságlem opět na houbách s manželkou a babičkou jsme byli na švestkách aby byla slivovice no a se Zdendou Niderlem Milanem Ondráčken a Nicolasem Šímou na fotbale v Košeticích hrál tam Kostelec utkání průměrné kluci mě svezli tam i zpět chvíli jsme po zápase poseděli a pokecali bylo toho hodně ale stálo to za to utkání zvládli velice dobře přijeli domů sice pozdě ale bylo to super no a včera jsem lítal po doktorech byl jsem na CT nějak mě… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
22. 9. 2020 19:33

Tak halo jsem tady týden utekl jako voda a víkend byl tak krátký v sobotu hráli Košetice b proti Želivu HR Tom Podoba utkání se mu prý povedlo volal mi syn Petr hrál celej zápas Tom dával výhody po 1 padl gól odpískal pk prý jasnej no a v neděli mě vzal Nechvi do Hořepníku tam hrál dorost Pacova a prohrál s Třeští 1:3 to bylo od 12.30 a potom jsme jeli do Košetic tam hrál Maraton proti H.Cerekvi HR Milan Reich docela pěkné utkání Cerekev 2× vedla ale nakonec podlehla 4: 2 Maraton pálil jednu šanci za druhou taky… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
9. 9. 2020 18:08

Zdravím Všechny známé i neznámé kamarády a kamarádky týden uběhl jako voda národní tým byl rozpuštěn a David Holoubek musel zachraňovat čest našemu fotbalu vybral Ty hráče dobře měli jsme trochu smůlu chtěl jsem se podívat do Košetic na Maraton proti Speřicím B ale volal mi rozhodčí Dušan Obranec abych tam nejezdil prý se to nehraje tak asi korona řádí tohle kolo snad bude v pohodě Ivoš a Zdenda budou v Televizi tak se budu dívat na Olomouc Machač jede jako 4 tak se tam pomalu aklimatizuje volal mi Mára pískal divizi jako HR vše bez problémů tak mám radost… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
3. 9. 2020 11:12

Tak halo halo jsem tady posílám několik hezkých pozdravů Všem kdo to tady sledují týden mám pracovní a víkendy sportovní naše malá měla v pondělí 3 roky tak jsme byly blahopřát v neděli zároveň se hrál fotbal Košetice proti Humpol.B tak jsem z oslavy zdrhnul a šel čumět na fotbal byl jsem hodně překvapen úrovní zápasu hodnotím to velice slabé utkání Hosté lepší a po zásluze vyhráli 3:2 ROZHODČÍ Dóza Kury a Zbyšek vše v pohodě minulou středu jsem jel do Košetic na přípravky hráli s Hořepníkem dali jsme si 2 kousky a v 18.40 jsem chtěl jet busem domů… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
25. 8. 2020 19:33

Tak už jsem skoro týden doma jsem v jednom kole musel jsem k očním k diabetoložce v sobotu doma oslava navečer jsem šel k Tomášovi Jeřábkovi na oslavu jeho 40 narozenin bylo to super jsem rád že mě klucí pozvali přišel jsem ve 22 hod doma už měli strach aby se mi nic nestalo vše bylo ok v neděli jsem jel do Košetic tam hrál Maraton s Černovicema docela pěknej zápas dal jsem si jedno pivko a manželka mě odvezla po zápase domu dnes jsem trénoval chůzi z domova do nemocnice potom na zimák podívat se na led a na… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
17. 8. 2020 14:21

Halo halo Kladruby se hlásí tak jsem byl doma oslavovali jsme svátek Hany v rodinném kruhu s babičkou a manželkou na fotbal jsem nikam nejel ale v neděli jsem byl v Křelovicích na pouti a tam jsem pískal pouťové utkání staří mladí měl jsem jednu fr hůlku hrálo se na třetiny 3×15 min vydržel jsem to i když můj pohyb byl velmi úsporný dostal jsem pozvánku tak jsem nechtěl zklamat bylo tam fajn na hlavu jsem si dal klobouk od Tulamore aby byla legrace spoustu známých kamarádů a všichni se ke mě hlásili bylo to super švagr Láďa mě sem… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
13. 8. 2020 14:34

Halo halo tady Kladruby už stříhám metr příští týden ve středu 19.8.skončí můj pobyt zde docela to uteklo včera jsem byl u protetika v Praze kolega mě tam hodil osobákem a zpět jsem jel busem do Vlašimi a po přestupu do Kladrub byl jsem na Chodově a odtud pěšky na Roztyly caa 2 km jednou jsem zastavil a chvíli si sedl na lavičku ale v pohodě jsem to ušel prý tam jede metro ale než bych ho našel tak jsem mazal po svých u protetika nic moc trochu mi to pošteloval ale ještě to má nějaký chybičky o víkendu pojedu… Číst vice »

Mára
Mára
13. 8. 2020 14:40
Reply to  Nenadál Pavel

No jo, první myšlenka byla ČK, ale pak jsem o tom začal moc premejšlet… Ale to je fotbal, chyby děláme všichni 😉 Tak hlavně, že děláš pokroky a už se určitě těšíš domů, viď?

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
6. 8. 2020 12:19

Tady Kladruby venku krásně a já dostal opět zaracha na cvičení a procházku venku neboť mi stoupla teplota na 39.2 a to se tady nesmí okamžitě nasazená léčba odpoledne v 17 hod bylo po horečce dali mi antibiotika prý mám v těle zánět crp vysoké tak tady ležím s antibiotiky se prý nesmí na slunce což je velice smutné zašel jsem na protetiku z důvodu ůpravy protézy zde je zavřeno už měsíc z důvodu čerpání dovolené a následné prac.neschopnosti tak moje činnost spočívá ve sledování hokeje a aktualit kolem fotbalu kraj i okres začínají minulý týden byl pohár Kfs tak… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
29. 7. 2020 14:37

Haló haló tady Kladruby zdravím Všechny hodný lidi byl jsem o víkendu doma navštívili jsme s manželkou Trnávku koupání domú k nám zavítal Colorado tak jsme pokecali a v 19 HOD dorazil Tomík Nechvík tak jsme se trochu píchli psal mi Zdenda a Martin z Lipna jsou tam s dětma mají pánskou jízdu v pondělí čekali posily Kovi Č ervík David Bezdíček tak to bude prima odvaz poslali mi fotky s točeným pivíčkem moc hezký já s Tomíkem taky dobrý do půlnoci v nedéli jsme zajeli za příbuznejma brácha obé ségry a trochu jsme ugrilovali u Petra protože v pátek… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
23. 7. 2020 09:02

Haló haló tady Kladruby dočasný domov Vitamína a ostatních pacientů dnes jsem s Markem Maturou absolvoval zátěžové testy na rychlost a vytrvalost chůze a estetická chůze tady se musím trochu zlepšit Marek Matura je můj fyzioterapeut neskutečnej týpek mladej kluk věk caa 27 má se mnou obrovskou trpělivost vy mě znáte já se s každým zastavím pokecám a Mára říká nerozptyluj se a soustřeď se na chůzi já jsem mu hrozně zavázanej jak se mnou cvičí radí povzbuzuje pochváli a někdy musí i pokárat když dělám něco blbě jinak vše Ok dnes byla malá beseda s paní primářkou dle jejího… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
19. 7. 2020 15:45

Tady RU Kladruby místní zpravodaj hlásím úplné uzdravení mél jsem ledvinový kámen a ten moje tělo opustil v pátek ráno asi v devét hod přírodní cestou takže jsem ho normálně vymočil do Speřic jsem nejel mél jsem klid na lůžku až do neděle od pondělí plná zátěž návštěva přijela v sobotu manželka Petr a babička z Pelhřimova pokecali jsme asi 4 hodiny taky se hlásil Tomík Nechvík ale přes týden to nešlo a víkend byl částečně obsazen příští víkend asi pojedu domú zítra do bazénu a fitka tak to bude utíkat moc Vás všechny zdravím mějte se hezky a držte… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
15. 7. 2020 17:03

Tak haló haló nemoc je na ústupu teplota dnes ráno 37.4 ve 14 hodin 38.2 potom nasazen paralen dostal jsem 2 ks vzal jsem si pouze 1 propotil jsem 2 pyžama a v 17 hodin teplota klesla na 36.5 tak je to v pohodě sám na sobě cítím že je mi dobře psal mi Milan Ondraček že se byl s Olgou a Zdendou Niderlem podívat v Liberci na Boltce taky volali z domova a Petr ségra z Humpolce všichni mi přejí brzké uzdravení ale cítím se takovej slabej musím chodit a trénovat a né ležet v posteli taky volal Pavel… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
14. 7. 2020 17:03

Haló haló tady RÚ Kladruby oznamují všem kamarádům a kamarádkam že jsem malinko onemocněl teplota 37.4 křeče ve střevech celková nevolnost v ústech mýdlová voda paní lékařka a sestřičky kolem mě létali celý den nějaký CRP test byl 150 což znamená zánět v těle proto jsem celý den proležel venku krásně a ležím v posteli zítra už to musí odeznít ale v sobotu do Speřic mě určitě nepustí já to slíbil Pavlovi Svobodů že se tam ukážu bude tam celá elita z KFS taky jsem byl doma minulou sobotu neděli a pondělí uteklo to hrozně rychle Petr pro mě dojel… Číst vice »

Martin
Martin
15. 7. 2020 05:57
Reply to  Nenadál Pavel

Čágo ✌️, tak už řádí COVID i tam u Vás?😉😅😉 … tak ať je zase brzo líp a můžeš cvičit 🤒🤕🤧✊

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
3. 7. 2020 08:02

Tady RU Kladruby vše OK zdravím Vás všechny rehabilitace probíhá dle harmonogramu minulou neděli mě pustili na jeden den domů tak jsem si to užil v rodinném kruhu a odpoledne jsme se sešli v Košeticích na zahradě a něco málo ugrilovali manželka pro mě dojela a Petr mě sem ve 20 hodin hodil včera navečer jsem byl v kině dávali Teroristku s paní Janžurovou mé hodnocení bída budou tady dávat koncem měsíce Teorie tygra tento film vřele doporučuji Všem to nemá chybu byl tady za mnou Martin tak jsme asi 2 hodiny pokecali zítra ráno mám VOÚ volné opuštění ústavu… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
23. 6. 2020 13:57

Dobrý den tak Vám musím podat nějaké informace dnes byl docela kolotoč ráno přijeli z autoškoly dělali jsme kondiční jízdy do toho cvičení a odpoledne jsem měl fitko na tu autoškolu jsem se těšil bylo to v pohodě jsem schopen řídit vozidlo bez omezení to znamená 3 pedály pujčili mi sice automat ale i s tím jsem jízdu zvládl na výbornou dostal jsem pochvalu ale musím se přiznat jak mi dali protézu tak jsem doma na ulici před barákem trénoval s naším autem nějaký drobnosti tam ještě musím vychytat ale vše v pohodě cvičení zvládám dobře trochu si přidávám i… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
16. 6. 2020 09:00

Haló haló jsem tady Ru Kladruby Vás zdraví je to tady super cvičení strava sestřičky nálada vše 1A tak to říkal pan Švejk ve filmu no něco jsem k tomu přidal jsem v jednom letu přihlásil jsem se do autoškoly za týden v úterý máme kondiční jízdy pro invalidy tak se těším paní primářka mi napsala navíc fitness abych mohl nabrat svalovou hmotu tak mám denně 5 až 6 procedur volal mi Péťa Sagi bohužel byl oběd tak volal navečer byla večeře tak jsme nepokecali skoro to vypadalo že s ním nechci mluvit tímto se mu omlouvám protézy je mi… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
11. 6. 2020 12:49

Tak hezký a konečně i slunný den přeju Vám všem dorazil jsem dnes do Rehabilitačního ústavu Kladruby u Vlašimi v doprovodu manželky a kamaráda Milana Pecha alias Colorada přijali mě tady skvěle uvítání bylo super pochválili mě za chůzi kterou jsem se naučil v nemocnici v Pelhřimově akorát říkali že mě pošlou dnes odpol.za protetikem aby mi trochu upravil protézu pořád to není ono od zítra začne rehabilitace tak snad to zvládnu venku je krásně tak jdu ven musím se tady s tím areálem trochu seznámit mějte se Všichni moc hezky a držte se Váš Vitamín zítra napíšu jak to… Číst vice »

Vitamín
Vitamín
8. 6. 2020 11:49

Dobrý den zdravím všechny musím Vás informovat o událostech tohoto víkendu v sobotu byl zápas v Košeticích hrál Pelhřimov muži proti Jihlava U19 výsledek 3:2 pro Pelhřimov já jsem nebyl protože jsme měli doma oslavu dnes jsem měl telefon asi kolem poledne volali mi z RU Kladruby mám tam tento čtvrtek 11,6, nastoupit na rehabilitaci tak to má spád na nic jsem nemusel čekat budu tam asi 6 až 8 týdnu s možností propustky na víkend tak uvidíme jak to tam bude probíhat docela se těším dle informací které se mi podařilo získat je to tam super tak uvidíme zatím… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
5. 6. 2020 19:31

Zdravím všechny hlavně Milana Ondráčka z Pohledu zatím vše probíhá v pohodě zítra sobota v Košeticích bude zápas Pelhřimov proti u 19 JIHLAVA dostal jsem pozvánku i odvoz byl zajištěn Tomík Nechával bude asistovat se Zbyškem Ryšánkem jako hr Jarda Kůrka ale v rodině máme oslavu maminka mojí manželky má narozeniny /80/ tak bude oslava fotbal musí stranou dostala se ke mě krásná zpráva Luky Machač je zařazen do 1 ligy jako HR to je SUPER v Pelhřimově budou opravovat obě travnaté plochy tak domácí zápasy asi budou hrát v okolí tak budeme na zápasy jezdit po okrese zatím vše… Číst vice »

Milan O.
Milan O.
31. 5. 2020 08:31

Všichni Tě zdravíme z Pohledu a máme velkou radost jaké děláš pokroky. Vypadá to že budu muset přidat v tom tréninku,abychom byli n a d u p á n i alespoň na stejné úrovni.

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
30. 5. 2020 18:07

Dobrý den dnes jsem byl poprvé na fotbale vybral jsem si zápas Košetice A proti staršímu dorostu Pelhřimova pozval mě pan Vejsada tak jsem neodolal výsledek 2:1 pro Košetice rozhodčí Milan Reich vše v pohodě spousta kamarádů a známých se přišla se mnou pozdravit bylo to super cestou domů jsme se s manželkou zastavili u mojí sestry v Křelovicích tak nám to odpoledne krásně uteklo věřím že už to bude jen lepší Plzeň rozdrtila Bolku a večer hrají Sešívky tak se budu dívat teď dávají Bayern ten vede 5:0 je to kočka myš tak se mějte hezky a přeju Všem… Číst vice »

Nenadál Pavel
Nenadál Pavel
29. 5. 2020 10:54

Ahoj Všem posílám hezký pozdrav z domova ve středu jsem se vrátil z nemocnice měl jsem objednanou sanitku ale nabídl se mi Tom Nechvík že mě odveze tak jsem jeho nabídky využil chtěl jsem ho seznámit s kolektivem který o mě pečoval po dobu rehabilitace akce se zdařila i Tom se zde setkal s příjemným a hezkým personálem po návratu domů jsem se vrátil ke svému pravidelnému cvičení a zařadil i cviky které jsem se naučil na rehabilitaci s protetikem si volám a dopisuji asi celou protézu bude předělávat musel ji prodloužit o 3.5 cm teď mám došlap trochu jiný… Číst vice »

Vitamín
Vitamín
26. 5. 2020 07:48

Dobrý den musím Vám sdělit že mě pan primář zítra propouští do domácí péče napsal mi doporučení do lázní tak už se těším dnes v 11 mám objednanou návštěvu u Protetika budeme štelovat protézu musíme ji doladit včera jsme koukali na fotbal a on tam byl náš Zdenda zítra bude Spartička a na čáře Ivoš tak snad to zvládneme mějte se hezky a od zítra Olešenská 1712 Pelhřimov Váš Stonaveček Vitamín

Martin
Martin
26. 5. 2020 21:16
Reply to  Vitamín

Ahoj, tak to je super 👍🏃💪 Je fajn, že děláš takové pokroky! Ať to takhle pokračuje dál …

Vitamín
Vitamín
25. 5. 2020 07:59

Halo haló je tam někdo kdo čte moje kecy tady rehabilitace Nemocnice Pelhřimov chůzy bez holí již zvládám i po chodbě zatím jen krátkou vzdálenost stabilita zatím dobrá stále se zlepšuje zítra budeme ladit protézu s protetikem on sám má protézu a chodí báječně vůbec to na něm není poznat to člověka hrozně motivuje už začínají ligy tak je o zábavu postaráno musím se mrknout kam jede Ivoš a Zdenda to budou nějaký těžký mače tady to docela utíká 2 x denně cvičení potom 2 x rotoped chůze po chodbě a sám jsem si naordinoval schody 5 pater nahoru a… Číst vice »

Mára
Mára
25. 5. 2020 08:05
Reply to  Vitamín

Pavlíku určitě to tu čte spousta lidí, jen za květen na web přišlo 445 návštěv. Jak to čtu, tak je vidět, že děláš obrovské pokroky, mám z toho velkou radost 🙂 jen jestli na těch schodech taky neproháníš sestřičky 🙂